forex trading logo

Start Galeria zdjęć Zakończenia roku
Zakończenia roku PDF Drukuj Email

      ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2010/11

    Oto jak szybko biegnie czas, dopiero niedawno rozpoczynaliśmy nowy rok     szkolny, a już się zakończył.  Gimnazjaliści odebrali świadectwa i pożegnali szkołę, niektórzy na dwa miesiące, a absolwenci na zawsze. W tym uroczystym momencie wręczania nagród, podziękowań i pożegnań byli z nami zaproszeni goście, rodzice, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni i cała społeczność uczniowska.  Było nam bardzo miło, że nasze zaproszenie zechcieli przyjąć:   Wójt Gminy  Kazimierz Biskupi  p. Janusz Puszkarek , Przewodniczący Rady Gminy  p. Józef Młodożeniec i Przewodniczący Rady Rodziców p. Jerzy Maciejewski. Byli  z nami również emerytowani nauczyciele naszego gimnazjum, panie C. Koszela, A. Dryjańska i K. Gapska.   Po powitaniu gości nastąpiło  wprowadzenie sztandaru i zaśpiewaliśmy hymn narodowy, po czym głos zabrał dyr. Waldemar Szczepański. Złożył gratulacje  wyróżnionym  uczniom  i  życzenia absolwentom. Z kolei Wójt p. Janusz Puszkarek  wręczył nagrodę najlepszej absolwentce Alicji Jóźwiak, która uzyskał najwyższą średnią ocen, bardzo wysoki wynik w tegorocznym egzaminie gimnazjalnym i była finalistką dwóch Kuratoryjnych Konkursów Wojewódzkich  Geograficznego i Języka Polskiego. Dyrektor Waldemar  Szczepański nagrodził również Joannę Jóźwiak, która w tym roku uzyskał najwyższy wynik z egzaminu gimnazjalnego w naszej szkole. Później  nastał czas przemówień,  życzeń, podziękowań i pożegnań. Przedstawiciele Rady Rodziców i Przewodniczący Rady Gminy  gratulowali uczniom uzyskania wyróżnień w nauce  i osiągnięć  sportowych, życzyli wszystkim wspaniałych wakacji. Tradycją naszej szkoły jest również pożegnanie trzecioklasistów przez młodsze  roczniki. Uczniowie  klas drugich pożegnali absolwentów słodkim upominkiem, a  wychowawcy klas trzecich dedykowali swoim  absolwentom słowa „Dezyderaty”.   Przed wręczeniem nagród za  osiągnięcia w nauce  Joasia i Patryk  w imieniu klas trzecich pożegnali całą społeczność gimnazjum, a Marika i Jakub zaśpiewali  pełne optymizmu piosenki „Nie poddaj się” zespołu Myslowitz i „Życie jak poemat” Szymona Wydry.

Rada Rodziców ufundował piękne nagrody książkowe wyróżnionym uczniom, a co serdecznie dziękujemy. Świadectwa zostały rozdane w klasach, a później……… zaczęły się  WAKACJE!!!

Do zobaczenia we wrześniu.

 

 

 

Nasi sponsorzy

Serdecznie dziękujemy:
LEWIATAN MARKET
ul. Jodłowa 1
62-530 Kazimierz Biskupi
ul. Golińska 10
62-530 Kazimierz Biskupi
ZEUS – Hurtownia materiałów budowlanych
Paweł Krzywdziński
ul. Klasztorna 2
62-530 Kazimierz Biskupi
Polcom IT Servis
ul. Golińska 2
62-530 Kazimierz Biskupi
Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o.
Plac Zamkowy 1A
62-500 Konin
Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA
al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA
ul. M. Kasprzaka 25
01-224 Warszawa
Adam Widekka
Artysta - Pastelista
KONIN
tel.507548356

Sondy

Czy lubisz chodzić do szkoły?
 


JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.